Kontakty

Cascata Las Vegas

  • Info o Ihrisku

    Cascata je jedným z top ihrísk v okolí Las Vegas. Toto 18 jamkové ihrisko s párom 72 Vás očarí svojou atmosférov oázy uprostred nehostinnej púšte. Ohromujúce scenérie na Vás čakajú na každom kroku. Prekrásne fairways chránené vysokýmy stenamy kaňonov pohoira Red Mountain s vyše 1000 metrov vysokým štítom priamo na ihrisku. Množstvo nádherných jazierok ale aj potôčkov. Samotný Club House je postavený v Toskánskom štýle a nájdete v ňom luxusnú restauráciu a golf shop.

  • Info o hoteli

    Hotel Goldend Nugget je luxusný 4-hviezdičkový hotel priamo v centre Las Vegas. Všetky izby sú klimatizované a vybavené LED telvziou ako aj pripojením na internet. Priamo v Hotely nájdete 9 reštaurácii 3 kaviarne a päť barov spolu s dvoma barmi priamo pri bazéne.

  • Info o zájazde

    Štyri noci v hoteli Golden Nugget a tri hry na Ihrisku Cascata vzdialeného len 30 min od hotela. Zažite jedinečnú atmosféru Las Vegas a počas dňa si zahrajte golf v unikátnom púštnom prostredí. V cene zájazdu je letecká doprava, ubytovanie a tri hry na ihrisku Cascata. Odlet je z letiska vo Viedni alebo Budapešti. Uvedená cena je bez stravy, stravovanie je možné v hotelovej reštaurácii.

iba za
2250 €

Galéria