Kontakty

Las Vegas

  • Info o meste

    Kto by už len nepoznal Las Vegas? Mesto hriechu, hazardu, ako hovorí známe americké príslovie: Čo sa stane vo Vegas vo Vegas aj zostane. Samotným bijúcim srdcom Las Vegas je ulica s názvom Strip, pozdĺž ktorej sa lemujú megarezorty hotelov a kasín. Práve tu Vás ubytujeme. Nočná prechádzka po tejto ulici je nezabudnuteľným zážitkom. Pre náročnejších sú tu kasína a predstavenia, ktoré inde vo svete nemajú obdobu. Mal by niekto záujem o rozlúčku so slobodou na štýl filmu Vo štvorici po opici?

  • Info o hoteli

    Tento elegantný rezort je tropickou oázou v centre Las Vegas, v ktorej môžete pozorovať život delfínov a voľne žijúcich zvierat. Môže sa pochváliť veľkými bazénmi, kasínom s kompletnými službami a kúpeľmi.V hoteli Mirage Las Vegas si môžete vybrať hneď z niekoľkých možností stravovania. V reštaurácii Cravings sú pre Vás pripravené jedlá formou bufetu, gurmánske špeciality si vychutnáte v reštaurácii STACK a bežné jedlá v BLT Burger. Priamo na mieste nájdete aj niekoľko vzrušujúcich nočných klubov, barov a salónikov.Počas pobytu v hoteli Mirage môžete navštíviť nočný klub 1 Oak alebo si pozrieť predstavenie Cirque du Soleil The Beatles Love. Súčasťou hotela je replika sopky chŕliacej lávu a zúčastniť sa môžete aj kurzov výcviku delfínov.

  • Info o zájazde

    Päť dní v hoteli Mirage priamo na Stripe. V cene zájazdu je letecká doprava a ubytovanie. Odlet je z letiska v Budapešti s medzipristátím v Londýne. Po prílete do New Yorku posledný prestup priamo do Las Vegas. Leteckú dopravu poskytnú spoločnosti: British Airways, American Airlines, Finnair a Delta. Uvedená cena je bez stravy, stravovanie je možné v hotelovej reštaurácii.

iba za
1390 €

Galéria