Kontakty

TPC   Sawgrass

  • Info o Ihrisku

    Domov The Players Championship. Rodisko siete TPC (Tournament Players Club) Ihrisko TPC Sawgrass je npochybne jedným z najznámejších ihrísk sveta. Čakajú tu na Vás hneď dve 18 jamkové ihriská. THE PLAYERS Sadium Course s notoricky známov 3-párovov ostrovnou jamkov 17. Táto osemnástka bola vytvorená tak aby preverila schopnosti profesionálov ako žiadna iná a aby zároveň poskytla nevídaný zážitok aj pre divákov. Golfoví nadšenci tu nájdu nie jedno ale dve ihriská kde sa hráva PGA TOUR. Obe navrhol svetoznámi architekt Pete Dye. Druhé nesie jeho meno Dye's Valley Course. Obe ihriská sú perfektne vybalancovaným golfovým zážitkom.

  • Info o hoteli

    Marriott at Sawgrass je luxusný 4-hviezdičkový hotel priamo na ihrisku. Z vašej izby rovno na odpalisko je len krátka prechádzka. V Hotely nájdete všetko čo je v hoteloch tejto úrovne samozrejmé: reštaurácia, bary, bazény, fitness či hotelová preprava na pláž. Všetko čo by ste si len mohli pomimo hrania golfu priať.

  • Info o zájazde

    Štyri noci v hoteli Sawgrass Marriott, jedna hra na PLAYERS Stadium course a dve hry na Dye's Valley Course. V cene zájazdu je letecká doprava, ubytovanie a tri hry na spomínaných ihriskách. Odlet je z letiska vo Viedni alebo Budapešti. Uvedená cena je bez stravy, stravovanie je možné v hotelovej reštaurácii.

iba za
3240 €

Galéria