Kontakty

New York + Las Vegas

 • Info o mestách

  New York mesto, ktoré nikdy nespí, musíte zažiť na vlastné oči a ďalšie zmysly. New York, to nie sú len turistické atrakcie, či mrakodrapy všade navôkol – New York to sú chute, vône, zvuky, ruchy a ľudia, ktoré musí zažiť každý sám.
  Las Vegas, mesto hriechu, mesto hazardu. Samotným bijúcim srdcom Las Vegas je ulica s názvom Strip, pozdĺž ktorej sa lemujú megarezorty hotelov a kasín a práve tu Vás ubytujeme.

 • Info o hoteloch

  Hotel Holiday Inn so skvelou polohou v štvrti West Side manhattanského Midtownu, sa nachádza priamo pri vlakovej stanici Penn Station a neďaleko Times Square.
  Hotel Mirage v Las Vegas je tropickou oázou v centre Las Vegas, v ktorej môžete pozorovať život delfínov a voľne žijúcich zvierat. Môže sa pochváliť veľkými bazénmi, kasínom s kompletnými službami a kúpeľmi.

 • Info o zájazde

  Tri dni v hoteli Holiday Inn a dva dni v hoteli Mirage priamo na Stripe. V cene zájazdu je letecká doprava a ubytovanie. Odlet je z letiska vo Viedni s medzipristátím v Londýne. Po troch dňoch v meste New York odlet do mesta Las Vegas. Po skončení pobytu v Las Vegas odlet späť do New Yorku a následne do Viedne. Leteckú dopravu poskytne spoločnosť American Airlines. Uvedená cena je bez stravy.

iba za
1590 €

Galéria