Kontakty

Miami + Las Vegas

 • Info o mestách

  Miami so svojimi nekonečnými plážami, teplou a čistou morskou vodou, zlatým pieskom, ale aj historickým centrom Art Deco plným miest k posedeniu pri tom najlepšom mojite je dokonalá kombinácia dovolenky na pláži a svetoznámeho centra zábavy, hudby a nočného života.
  Las Vegas, mesto hriechu, mesto hazardu. Samotným bijúcim srdcom Las Vegas je ulica s názvom Strip, pozdlž ktorej sa lemujú megarezorty hotelov a kasín a práve tu Vás ubytujeme.

 • Info o hoteloch

  Hotel Richmond Miami, umiestnený priamo na pláži a v centre Art deco štvrti mesta Miami Beach, ponúka možnosti stravovania na mieste a komfortné ubytovanie. Nachádza sa len kúsok od hlavných turistických atrakcií.
  Hotel Mirage v Las Vegas je tropickou oázou v centre Las Vegas, v ktorej môžete pozorovať život delfínov a volne žijúcich zvierat. Môže sa pochválit veľkými bazénmi, kasínom s kompletnými službami a kúpelmi.

 • Info o zájazde

  Odlet je z letiska vo Viedni. Štyri dni v hoteli Richmond Oceanfront priamo na pláži. Na štvrtý deň odlet do Las Vegas na dva dni. Následne prílet spať na letisko v Miami odkiaľ je odlet do Viedne. V cene zájazdu je letecká doprava a ubytovanie. Leteckú dopravu poskytne spoločnosť Iberia a American Airlines. Uvedená cena je bez stravy.

iba za
1490 €

Galéria