Kontakty

Pinehurst    N. Carolina

  • Info o Ihrisku

    Pinehurst je kolískou golfu v Amerike. História tohto klubu siaha až do roku 1901. Klub ponúka na výber z deviatich 18-jamkových ihrísk v prekrásnom prostredí borovicových lesov. Všetky špičkovej kvality a všetky len pár minút od ubytovacích jednotiek komplexu. Na všetky Vás bezplatne odvezie hotelová kyvadlová preprava.

  • Info o hoteli

    Niekoľko hotelov je súčasťou tohto golfového mestečka. Pre tento konkrétny balíček prislúcha ubytovanie v hotely Carolina ktorý sa nachádza v srdci komplexu. Hotel nesie privlastky ako: Kráľovná juhu, či Bieli Dom golfu. Vštky izby ponúkajú vysoký štandard. V hotely nájdete 9 stravovacích zariadení.

  • Info o zájazde

    Štyri noci v hoteli Carolina a tri hry na Ihriskách Pinehurst. Zažite atmosféru históriou dýchajúceho klubu Pinehurst v nádhernom prostredí borovicových lesov. V cene zájazdu je letecká doprava, ubytovanie s raňajkami a tri hry: Pinehurst No.4 , No. 8, No. 2. Odlet je z letiska vo Viedni alebo Budapešti. Uvedená cena je bez stravy, stravovanie je možné v hotelovej reštaurácii.

iba za
3070 €

Galéria